Dalyvių ir klientų atsiliepimai

Su dėkingumu priimu grįžtamąjį ryšį iš dalyvių ir klientų s po sesijų ir grupių.

Diana Šubelko, NoriuNoriuNoriu.lt vadovė
“Žodžiais sunku apibūdinti, tai tiesiog reikia išbandyti ir patirti…Ačiū, Aukse!”

 

Oma

“…pirmą kartą uždariusi Šokio-judesio užsiėmimo duris supratau, kad gavau daugiau, nei tikėjausi. Atėjusi dar kartą – kad kiekvienas kartas bus vis kitoks, atradimai vis įvairesni, o patirtys vis gilesnės.”

Jurgita

“Man šokio-judesio praktika kaip terapija savo sielos opoms pamatyti-išgirsti, suvokti, įsivardyti ir… paleisti savo kūno individualaus šokio ritmu. Esu tikra, jei tokią galimybę būčiau turėjusi nuo paauglystės, kūno laisvumas judesiuose kaip jausmų ir savęs pačios išraiškoje būtų kur kas mažiau sukaustytas. To linkiu savo dukroms, sau dar gilesnių patyrimų ir kūno išlaisvinimo, o Auksei stiprybės ir kantrybės nepaliauti mūsų suburti.”

Dalyvė po Somatinės meditacijos:

“Žinai, kas man dar kelia nuostabą? Pasikartojęs pojūtis iš ano ketvirtadienio ir šiandien– po rytinio užsiėmimo visą dieną kūnas iš gelmės ir kaulais, ir oda spinduliuoja šilumą, net kaitrą labiau. O juk tai buvo (tik!) vidinis dėmesio nukreipimas į savo kūną, vidinis judesys 🙂 … Meditacija, ne mankšta. Ne kokia nuosekliai ilga raumenų tempimo, sąnarių judinimo seka, po kurios kūnas kaista. Vos keli iš pajautimo išplaukiantys judesiai ir buvimas, toks, koks yra– o jausmas, lyg būčiau išsimankštinusi, išsinarsčiusi fiziškai. Nuostabu, kas vyksta, kai būnu savo pačios kūne dėmesingai. Ačiū už šį atradimą, Aukse”

Jurga

“… iš tikrųjų mėgstu tik tiesiog šokius iš vidinės aistros…arba kitaip tariant vidinių aistrų ieškojimą ir jų puoselėjimą…rasti ką tikrai mėgstu, kuo žaviuosi, ką darydama jaučiuos tiesiog gyva, ir nesvarbu ar matoma, ar išklausyta, ar suprasta…dar mėgstu kai žmonės šoka, nesistengdami mėgdžioti vienas kitą; kai šoka visiškai skirtingai ir nesako vienas kitam: “tu nuobodus”; kai kitas nėra tam, kad tave palinksmintų ar sukrėstų; kai viduje tavęs yra tai, kas gundo tave gyventi…ir leidžia pakęst kitokį ir nesuprantamą kitą šalia – juo stebėtis kaip kokiu gamtos reiškiniu – branduoliniu ir nesuvaldomu…”

Vida

“Man šie užsiėmimai – tai ne tik būdas atsipalaiduoti po darbo dienos ar „atsijungti“ nuo kasdieninių minčių. Tai galimybė susipažinti… su savimi.:) Mėgaujuosi tuo, jog čia judesiui suteikiama visiška laisvė! Į šokį leidžiuosi tarsi į nuotykį, nežinodama, kur jis nuneš mane po minutės, visiškai atsiduodama ir tik klausydama, ką man nori pasakyti mano kūnas. Nėra didesnio malonumo už leidimą sau būti savimi.

Be galo įdomi technika – autentiškas judesys.  Iš pirmo žvilgsnio labai paprasta – tereikia judėti, sekant savo impulsais. Užsimerkti, pajausti, išgirsti. Žingsnelis po žingsnelio – tai ištisa kelionė į savo vidų!

Visiškai „kitokiu kampu“ save pamatyti leidžia kontaktinės improvizacijos užsiėmimai.  Tai susitikimas su kitais – per prisilietimus, pojūčius. Tai bendra kūryba – kažkas spontaniškai gimstančio ir išnykstančio tą pačią akimirką. Tai galimybė pajausti kitą žmogų, pamatyti jį kitaip, ne per įprastinę savo vertinimų prizmę. Nusivilti savo lūkesčiais ir susitikti su savo baimėmis.:)”

Arūnas

“Autentiškas judesys yra galinga praktika. Per autentiško judesio užsiėmimus gavau nemažai informacijos ir įžvalgų apie save. Gaila, kad kasdienis darbas biure daro didelę įtaką ir po savaitės, jau sudėtinga per 1-1,5 val. pereiti į atviresnę sau ir pasauliui būseną.
Autentiškas judesys padės gilinimuisi į save, savo impulsų ir elgesio suvokimui, automatiškų reakcijų atpažinimui ir koregavimui. Tai sąžiningumas su savimi. Labai imponuoja Auksės pastangos ir darbas, kad kiekvienas dalyvis jaustųsi gerai. Auksei linkiu sėkmės, tikiuosi autentišką judesys praktikuos vis daugiau ir daugiau žmonių.”

Gintarė

“Man šokio judesio praktika tarsi veidrodis ar stebuklingas kilimas, nukeliantis į esamus, būsimus, praėjusius, patirtus ir nepatirtus, įsivaizduotus, manamus ir tikrus pasaulius. Nesibaigiantis maistas, kiekviename užsiėmime pasiūlantis naują kąsnį, prabudinantis kūną, išlaisvinantis emocijas, nuraminantis protą. Tai užsiėmimai, kuriuose gali eksperimentuoti su savimi ar tiesiog atrasti save neatrastą. Ir tiesiog malonus laikas judesyje. Ačiū.” 

Rūta

“Šokio – judesio praktikoje pajutau tai, jog mano kūnas ( toks svarbus gyvenime “dalykas”, tiek daug tarnaujantis ir atliekantis įvairių funkcijų, tame tarpe ir gyvybiškai svarbių) –  man pačiai vis dar yra kaip “podukra”.  Ir šios praktikos dėka (kadangi jos metu gaunu instrumentus, ir labiausia – emocinius) aš mokausi iš tikrųjų pajausti savo kūną, išgirsti ir suprasti jo kalbą ir jį pamilti.  Ir dar, – tiesiog mėgstu šias valandas – jauku, įdomu, turininga…”

Rimas

“Svarbu tai, kad dingsta stresas, pyktis, atsiranda vidinė ramybė, jaučiuosi visad džiaugsmingas, malonu, kad pabūnu su gerais žmonėm. Yra daug klausimų apie tuos vaizdinius, bet manau jog kada nors juos suprasiu terapijos pagalba….hmm, trūksta…gal pradžioje atėjęs naujokas daugiau tikisi atsakymo po terapijos – ir, būtent, kad tu išvadas sakytum..tipo kaip daktarai ar mokytojai svelniai pakomentuoja…gal su laiku kokie abonementai mėnesiui būtų,ir t.t.”

Jurga

“Visų pirma tai man susitikimai su vidiniu “Maugliu “- laukiniu vaiku, kuris tūno viduje vienas ir neraliuotas – visokiais verbaliniais protiniais įpakavimais nepasitikintis. Jis toks koks yra… 

Susisiekt su juo pavyksta tik  nusiėmus visokias superego regalijas – tokia kaina tų pasimatymų – ir kartu tai tikro savo orumo išgyvenimas gyvybės orumo ir džiaugsmo …

Kaip ? Kartais mechaniškai išjudu – iššluoju visokius psichosomatinius “nesuvirškintus” dalykus – kartais tiesiog dykaduoniauti mokausi , kartais sulaukiu netikėto įkvėpimo …

O dabar apie pačią vietą, salę, žmones – būtent šitą vietą – aha, kad nerašyt čia kažkokių saldžių liaupsių … Trumpai tariant – tai man čia užtenka erdvės ir pakantumo santykiuose ir laikysenoje – tiek Auksės, tiek dalyvių, nors visi mes tokie nepanašūs ir šakoti… kartais pavarom neblogai …

Per metus gana sistemingo lankymo ši “kūno išklausymo” praktika tapo tarsi asmeninės sielos higienos dalimi. Jaučiu kad mano “Vidinė imperija” yra daug demokratiškesnė… Labiau pasitikiu  savo intuityviomis įžvalgomis, esu emociškai sau atviresnė,  pradedu leisti gyvenimui gyventi mane.

P.S.tikiuosi kad aš pati gal irgi nelabai daug jų sumindžiau, hm- tų dalyvių …” 

Lauryna

“Į šokio terapijos užsiemimus einu su naiviu tikslu kažką naujo pajusti ir atrasti. Man ji kaskart padaro didelį poveikį – iš jos išeinu su neeiline nuotaika ir atradimais. Šokio terapija padėjo suvokti, jog manyje yra daug įtampos, kuria galiu atsikratyti, daug emocijų, kurias galiu išgyventi, išjausti bei tai, jog turiu daug vidinės energijos, kurią ir toliau bandysiu atrasti.”

Miglė
“Man šokio terapija yra pabėgimas nuo kasdienybės, nuo fizinio ir emocinio pervargimo, informacijos perkrovos galvoje. Tai nauja ir kiekvieną kartą vis kitokia patirtis, kurios metu mokaisi įsiklausyti į save, suprasti savo kūno kalbą. Patinka terapijos metu taikoma metodika – šiek tiek kitokia, netradicinė ir “nevadovėlinė” – vienu metu esi ir tiriamasis, ir tiriantysis, galų gale ir apibendrintojas. Auksė užsiėmimus veda profesionaliai ir labai šiltai, todėl visuomet tvyro gera energija, jaučiuosi laukiama. O labiausiai patinka terapijos rezultatai  – nors dažniausiai neįmanoma nuspėti, ką rasiu savyje, ir, ar iš viso pavyks atitrūkti nuo savo minčių siautulio, visuomet išeinu truputį ramesnė, lengvesnė, tuštesne galva ir su šypsena veide.”